Clear Fork Middle School honors


CLEAR FORK MIDDLE SCHOOL

THIRD QUARTER – 2016-2017

ALL A’S

Eighth grade

Braydon Au, Hannah Bailey, Brandon Baughman, Benjamin Blubaugh, Brielle Dornbirer, Morgan Galco,

Joshua Hotz, Logan Hursh,Kajal Patel, Bruce Swainhart, Hanah Tarr, Brady Tedrow, Avery Wend.

Seventh grade

Destiny Bittinger, Maddie Clark, Jocelyn Dornbirer, Stella Fry, Addeline Haring, Emmalee Mellick,

Carissa Plenge, Jessica Plenge, Alexander Pore, Alexis Salkovick, Zane Shultz, Justin Stewart, Grace Wolfgang.

Sixth grade

Joshua Blakley, Claire Blubaugh, Blaze Champman, Patience Chrastina, Cael Clark, Sawyer Epperson,Elijah Fenton, Kylee Helinski, Zachery Hotz, Shayla Mack, Audrey Mason, Brooklyn Mitchell, Charles Penney, Reagan Roby, Halen Sansom, Elaina Shutt, Brooklyn Walker, Keegan Wilson, Kimberly Wilson, Brooklynn Worner, Lillian Wortman, Corbin Wynkoop.

HONOR ROLL

Eighth grade

Paige Arnett, Lauren Arter, Kodi Beachy, Cecelia Bernard, Hannah Beveridge, Shad Creamer, Grace DeWitt, Andrea Ellington, Kyle Glasener, Hallie Gottfried, James Hampton, Savanah Jackson, Kersty Kaufman, Luke Labaki, Kayci Lewis, Drew Lind, Tori Mauk, Sarah McCartney, Carly McCue, Jacob Merendino, Courtney Palmer, Luke Popa, Aedan Roby, Emma Shutt, Lauren Speckert, Layne Speckert, Maddelyn Wine.

Seventh grade

Leah Argenio, Hannah Blakley, Riley Brokaw, Aaron Brown, Caitlyn Carey, Madison Caudill, Rebekah Conrad, Trinity Cook, Caitlyn Drockton, Lawrence Firmi, Mylah Flynn, Abigail Fowler, Max George, Taylor Grossman, Reece Hayes, Michayla Hoeflich, Kaleb Hollar, Noah Jordan, Jared Mack, Braylon McCoy, Zoe McCue, Sabrina Meisse, Grace Mellott, Isabellah Molina, Caiden Moody, Evan Moody, Jeffery Moody, Kailyn Moody, Wyatt Pittenger, Ashtynn Roberts, Jadin Sansom, Ethan Staley, Sydney Thorne, Carter Windsor.

Sixth grade

Donavon Adkins, Ryder Aldridge, Brooklyn Black, Marissa Bradley, Joseph Callen, Drake Campbell, Cooper Conkling, Peter Cook, Lyvia Davis, Luke Drockton, Zoey Duffey, Sarah Hahn, Allyson Hoffer, Elizabeth Langer, Emily Mansfield, Colton McCartney, Charles Myer, Aiden Perry, Jordan Pfeifer, Lillian Pfleiderer, Kaden Riddle, Ruby Roberts, Lauryn Robinson, Aaliyah Rogers, Desarae Salkovick, Morgan Shafer, Madelyn Shields, Victor Skoog, Ava Springer, Jaxon Swank, Caroline Tilton, Hunter Weirich, Kaden Wilson, Lexi Wisenbarger.

MERIT ROLL

Eighth grade

Jessica Atherton, Aubrey Bailey, Luke Bailey Reuben Browning, Maddison Dion, Chloey Ferguson, Destiny Kurtz, Mackenzie Martin, Liam Motter, Jordan Robison, Larrissa Rohde, Chloe Sackreiter, Kylie Salisbury, Pierson Schuiling, Josie Schwaner, Mariah Smith, Kylee Spearman, Isaiah Thomas, Alex Tilton, Nadia Whitson, Brody Worner.

Seventh grade

Andrew Blauser, Travis Bowman, Brayden Carroll, Zacharias Clark, Nicholas Cole, Brianna Dement, Caleb Dettmer, Piper Frederick, Angel Goldsmith, Bryce Gray, Gabriella Higgins, Iasiah Hughes, Dominique Jones, Amanada Lemaster, Christian Normant, Ayden Oswalt, Mason Oswalt, Ryan Peterson, Ian Price, Joseph Pritchard, Royce Raines, Claire Stewart, Alyssa Swank, Tatum Swihart, Jackson Tedrow, Jasmin Valdez, Aaron Weekley, Kaleb Wilson.

Sixth grade

Megan Adams, Josiah Bailey, Payton Bailey, Logan Ball, Keith Beard, Sierra Booz, Kaitlin Conrad, William Daniels, Lestat Davidson, Alexis Dunham, Jessica Farnsworth, Kyla Feeman, Lauren Firmi, Paige Fowler, Anthony Gadfield, Benjamin Gehrisch, Gabriel Gehrisch, Audrey-Anna Hershberger, Dusty Kaufman, Kyler Keck, Mackenzie Kiener, Grace Knell, Dawson Mack, Morgan Marzetti, Austin Moran, Samantha Mortimer, Adrian Pival, Gwendolyn Police, Frederick Proto, Luke Raudebaugh, Collin Reed, Jayden Roberts, Caleb Robison, Trystyn Robison, Kaitlyn Scheider, Madison Smith, Hunter Snyder, Natalie Warner, Adrian Wuertz.

comments powered by Disqus