Clear Fork High School honor rolls


All A’s second 9 weeks

Seniors: Eliza Adams, Hunter Auck, Gavin Bailey, Chance Barnett, Kayla Brook, Hayley Brown, Celsey Caudill, Diego Cerron-Portales, Emily Conrad, Erin Conrad, Mason Cox, Layne Davis, Ethan Fowler, Lydia Fry, Brooke Hursh, Jessica Johnson, Abrielle Klaus, Morgan Klenk, Jared Lind, Matthew Mansfield, McKenna Milks, Bailey Police, Ashton Smith, Whitney Snavely, Thomas Staab, Ethan Studer, Zara Thomas, Macy Wade, Paige Walker, Jillian Warner, Alyson Wend, Tanner Winand, Gage Wolfgang, Brianne Worner.

Juniors: Alan Blubaugh, Colin Bowman, Brock Dettmer, Michael Ebert, Grace Ehrmantraut, Aaron Farnsworth, Valerie Golden, Meghan Hadley, Kaylin Helinski, Bianca Hoffer, Jenna Hoffer, Kylie Hoffer, Hunter Hotz, Bradley Johnson, MacKenzie Klenk, Dakota Klupp, Reagan Marshall, Josie McCue, Dalen Moore, Catherine Romoser, Jared Schaefer, Emily Schaller, Gannon Seifert, Victoria Skoog, Emily Snell, Allison Studenmund, Jay Swainhart, HaileeThomas, MacKenzie Thorne, Mikayla Vail.

Sophomores: Meghan Arnold, Gabriel Blauser, Alexander Brown, Alayna Cole, Kylee Colegrove, Carson Crowner, Kylee Dettmer, Lance Dillon, Emalie Fry, Grayson George, Jordan Gray, Kaitlyn Howell, Kate Kern, Lucas Kern, Lydia Mauk, Connor McClenathan, Lauren Mellott, Alysia Miller, Charity Moyer, Madeline Pack, Riley Peterson, Megan Raudebaugh, Brooke Robinson, Elizabeth Seiter, Megan Steinman, Abbigail Willey, Rachael Wise, Sadie Woodward-Page.

Freshman: Paige Arnett, Lauren Arter, Braydon Au, Hannah Bailey, Brandon Baughman, Kodi Beachy, Hannah Beveridge, Benjamin Blubaugh, Grace Dewitt, Brielle Dornbirer, Andrea Ellington, Morgan Galco, Hallie Gottfried, Joshua Hotz, Logan Hursh, Luke Labaki, Kayci Lewis, Tori Mauk, Sarah McCartney, Carly McCue, Courtney Palmer, Kajal Patel, Jordan Robison, Larrissa Rohde, Piersen Schuiling, Emma Shutt, Bruce Swainhart, Brady Tedrow, Maddelyn Wine, Brody Worner.

Honor Roll second 9 weeks

Seniors: Isaac Bailey, Jacob Bailey, Wyatt Boggs, Sloan Bowman, Zane Davidson, Paul Francisco, Katelyn Glasener, Megan Gregory, Tabitha Hamilton, Laura Hampton, Kelsee Johnson, Thomas Kern, Kimberly Kersh, Amelia Myer, Brooklyn Pelkey, Erika Robinson, Anna Rodriguez, Austin Romans, Alexis Salyers, Chauntzy Schuiling, Gavin Schulte, Katelyn Shafer, Alexander Shaffner, Megan Shupe, Zachery Thomas, Dylan Wade, Abigail Wallis, My’a Walls.

Juniors: Jordan Beahr, Gavin Boehm, Chelsea Briar, Hailee Carman, Kavern Delarwelle, Savanna Donaldson, Jaylynn Freeman, Eryn Gadfield, Tymber Hetsler, Kaylee Krausman, Kristen Mitchell, Trinity Murray, Ashley Nelson, Grant Reed, Ellasen Robinette, Justice Stevens, Trevon Trammell, Courtney Weekley, Evan Wertz, Ethan Whitehair, Kaitlin Wuertz.

Sophomores: Autumn Bailey, Samuel Brandes, Lauryn Copeland, Austin Fowler, Samuel Hahn, Destanie Hecht, Kylie Hillman, Doni Hoeflich, Lauren Hollar, Benjamin Hutyera, Laiken Johnson, Jessica Mack, Jackson Myer, Shelby Normant, Madelyn Schmidt, Jacob Shenberger, Savannah Wade, Kali Weikle, Mason Weiner, Sydney Wolfgang.

Freshman: Cecelia Bernard, Olivia Butram, Olivia Cline, Savanna Harriman, Savanah Jackson, Kersty Kaufman, Destiny Kurtz, Drew Lind, MacKenzie Martin, Kendall Mortimer, Kylee Pierce, Luke Popa, Aedan Roby, Jared Ross, Chloe Sackreiter, Hayden Shoemaker, Kylee Spearman, Lauren Speckert, Layne Speckert, Kearstin Swank, Joshua Talbott, Hannah Tarr, Alex Tilton, Avery Wend, Cameron Wertz.

Merit Roll second 9 weeks

Seniors: Kelly Armstrong, Jennifer Barton, Gage Belcher, Jarrod Belton, Lauren Callen, Mitchel Carroll, Robert Costello, Jared Gehrisch, Sean Goldmann, Savannah Martindale, Cassie Miller, Reghan Newsome, Hailey Scharver.

Juniors: Morsette Bernard, Michael Chillemi, Mason Coffindaffer, Ariel Cole, Zachary Finley, Tyler Franko, MaKenzie Frontz, Samantha Garber, Maleah Garrabrant, Carlie Hammontree, Hannah Jasinski, Christian Kopp, Alexus McDaniel, Danielle Ousley, Brandon Patterson, Madison Pore, Brianna Price, Sabreen Sabino, Hunter Tilton, Hunter Tollison, Heidi VanPelt, Sierra Weese, Sydney Wilson, William Wine.

Sophomores: Wyatt Baker, Kailee Barron, Ashley Black, Gavin Broderick, Shelby Byrd, Lenee Copeland, Braeden Feeman, Emily Hart, Faith Hicks, Laura Littleton, Annissa Mason, Felicity Murphy, Trevor Pellegrino, Caleb Shope, Macy Springer, Trinity Talbott, Collin Weiner.

Freshman: William Anders, Aubrey Bailey, Luke Bailey, Reghan Barker, Auburn Basye, Regan Born, Reuben Browning, Audrey Butterbaugh, Joseph Christensen, Maddison Dion, Chloey Ferguson, Kimberly Garber, Kyle Glasener, Mariah Goodman, Skylen Hicks, Richard Hoffmann, Shayona Johnson, Jacob Merendino, Kobe Metcalfe, Jacob Monroe, Braden Montgomery, Dana Oare, Mya Ousley, Jalyn Pelkey, Alyssa Ritchie, Noah Robison, Kylie Salisbury, Josie Schwaner, Mariah Smith, Sylith Waltz, Levi Weng, Nadia Whitso.

https://www.thebellvillestar.com/wp-content/uploads/sites/39/2018/01/web1_honor-roll-artwork-1.jpg