Clear Fork School District honor rolls


Staff report



Clear Fork High School

Third Nine Weeks

All A’s

Seniors

Breanna Argenio, Isaiah Bailey, Brent Ball, Ricky Bartram, Clara Bradley, Easton Davidson, Wm Matthew Donaldson, Mason Feeman, Camille Ferguson, Lacey Hallabrin, Brittney Hart, Tawny Hetsler, Maija Johnson, Meghann Longshore, Rachel Maglott, Austin Miller, Abbey Neal, Radhika Patel, Amber Sheets, Alexis Wade, Taylor Weirich

Juniors:

Michaela Barnett, Spencer Basham, Alana Carver, Anna Dubler, Arlo Durham, Darian Gottfried, Jared Harp, Caitlynn Hilverding, Laura Kelley, Hannah McCartney, Sydney Mitchell, Taylor Mowry, Joseph Potoczny, Devon Priess, Matthew Pyle, Christian Reed, Alyssa Smith, Molly Strickling, Kennedi Wade, Mackenzie Wade

Sophomores:

Kelly Armstrong, Isaac Bailey, Jacob Bailey, Chance Barnett, Hayley Brown, Diego Cerron-Portales, Emily Conrad, Erin Conrad, Robert Costello, Hannah Dion, Lydia Fry, Katelyn Glasener, Tabitha Hamilton, Laura Hampton, Brooke Hursh, Kelsee Johnson, Abrielle Klaus, Morgan Klenk, Matthew Mansfield, Emily Matson, Alexander McKinley, Amelia Myer, Bailey Police, Katie Seher, Whitney Snavely, Ethan Sparks, Thomas Staab, Cassandra Vaughn, Allyson Vinson, Macy Wade, Jillian Warner

Freshman:

Jordan Beahr, Alan Blubaugh, Colin Bowman, Chelsea Briar, Savanna Donaldson, Michael Ebert, Grace Ehrmantraut, Samuel Ellington, Jaylynn Freeman, Valerie Golden, Meghan Hadley, Kaylin Helinski, Bianca Hoffer, Jenna Hoffer, Kylie Hoffer, Bradley Johnson, Malorie Kinney, Mackenzie Klenk, Dakota Klupp, Kaylee Krausman, Josie McCue, Jordan Merendino, Amelia Moore, Dalen Moore, Grant Reed, Ellasen Robinette, Emily Schaller, Gannon Seifert, Evan Shaffer, Victoria Skoog, Jamie Smardgeff, Emily Snell, Allison Studenmund, Hailee Thomas, Mackenzie Thorne, Katie Troyer, Courtney Weekley, Evan Wertz

Honor Roll

Seniors:

Lane Belcher, Ashley Carroll, Cody Caudell, Colton Cochran, Derek Cole, Rebecca Conn, Samantha DeSanto, Sierra Dillon, Ethan Endicott, Kisha Frailey, Brian Fry, Selena Gallardo, Parker Hawkins, Sheldon Irving, Andrew Klaus, Shane Klenk, Joshua Layland, Joshua Lewis, Ryan McCune, Caleb Merendino, Lauren Nichols, Elisha Novak, Nicholas Pellegrino, Leah Potts, Jillian Priess, Megan Robinson, Elijah Roseberry, Alexander Seher, Jacob Seiter, Devon Shortridge, Alexis Snavely, Sarah Swank, Allyson Waite, Montana Walker, Andrew Wurth

Juniors:

Caylee Caudill, Tristan Garrabrant, Grant Hadley, Bruce (Kevin) Hunter, Paige Johnson, Taylor Johnson, Emma Keene, Kaitlyn King, Dathan Liming, Andrew Littleton, Margaret (Maggie) Loney, Shannon Longshore, Chase McBride, Morgan Orr, Dylan Pugh, Megan Pullem, Micayla Snyder, Maya Staton, Emily Studenmund, Shelby Tedrow, Dylan Thompson, Makayla Thornton, Sarah Walls, Carlie Woodward

Sophomores:

Hunter Auck, Jacob Beveridge, Joshua Blauser, Kayla Brook, Mitchel Carroll, Ethan Fowler, Zackery Frailey, Paul Francisco, Thomas Kern, Jared Lind, Makenna Montgomery, Reghan Newsome, Jacob Parker, Anna Rodriguez, Gavin Shulte, Colton Shaw, Ashton Smith, Isaiah Swihart, Karlee Swindall, Zachery Thomas, Zara Thomas, Paige Walker, Alyson Wend, Tanner Winand, John Witschi, Brianne Worner

Freshman:

Matthew Arnold, Preston Arnold, Morsette Bernard, Regan Brokaw, Hailee Carman, Tori Dawson, Kavern Delarwelle, Brock Dettmer, Mitchell Dulin, Eryn Gadfield, Maleah Garrabrant, Tymber Hetsler, Nicholas Hicks, Hunter Hotz, Reagan Marshall, Lauren Martin, Alexus McDaniel, Kristen Mitchell, Ashley Nelson, Stephen Ocheltree, Catherine (Bailey) Romoser, Jared Schaefer, Isaac Sparks, Reyna Staton, Justice Stevens, Jay Swainhart, Jacob Taylor, Hunter Tilton, Heidi VanPelt, Gavin Weekley, Sierra Weese

Merit Roll

Seniors:

Emily Clifton, Taylor Cook, Christina Crawford, Skylar Dillon, Spencer Dingus, Nathaniel Hosey, Austin Jeffries, Charles Kern, Clay Leedy, Zachary Newlon, Janie Parker, Brooklyn Reasor, Luke Stevens, Bethany Stillion, Bradley Studenmund, Eva Thompson, Abby Vinson, Luke Watson, Brittany Watts

Juniors:

McKenzie Baker, Abby Cicolani, Luke Clark, Morgen Conn, Sean Cooper, Dalton Divelbiss, Solomon Echelberger, Chase Endicott, Alexis Flynn, Christa Hawk, Emily Hockenberry, Alexandria Lyons, Cora McConkie, Theresa Scheurer, Matthew Scruggs, Samuel Sharp, Chris Shinabarker, Jarrod Smith, Alyssa Watts, Angelica Weimer, Brennin Weiner

Sophomores:

Eliza Adams, Gavin Bailey, Lauren Callen, Celsey Caudill, Garrett Crowner, Zane Davidson, Layne Davis, Jacob Gadfield, Thalia Gallardo, Megan Gregory, Bryce Lyon, Savannah Martindale, McKenna Milks, Cassie Miller, Jaret Mitchell, Dustin Morris, Nathanial Oswalt, Brooklyn Pelkey, Alexis Salyers, Hailey Scharver, Chauntzy Schuiling, Katelyn Shafer, Megan Shupe, Jacob Steward, Ethan Studer, Xavier Tipton, Dylan Wade, Abigail Wallis, Seth Wilson, Gage Wolfgang

Freshman:

Zachary Adams, Gavin Boehm, Noah Brown, Garrett Carroll, Allyssa Carver, Zoe Dailey, Aaron Farnsworth, Zachary Finely, Caden Flynn, Tyler Franko, David Gleason, Carlie Hammontree, Hannah Jasinski, Kyle Marcum, Madison McCauley, Mackenna McCune, Haylie Miller, Trinity Murray, Danielle Ousley, Brandon Patterson, Madison Pore, Sabreen Sabino, Mackenzie Snyder, Hunter Tollison, Colton Turner, Mikayla Vail, James Watts, Ethan Whitehair, Alyssa Will

Staff report